Ankiety | Glosowanie na zywo - zbierz opinie

Zadawaj pytania i dowiedz sie, co ludzie mysla o Twoim wydarzeniu podczas glosowania w czasie rzeczywistym.

Ankiety to komponent, który umożliwi Ci:

 

  • zebranie opinii o poszczególnych czesciach wydarzenia
  • zebranie opinii o wydarzeniu
  • głosowanie na żywo poprzez aplikację

 

Możesz śledzić wyniki ankiet w czasie rzeczywistym i pobierać raporty z odpowiedziami.

Po wejściu w komponent naciśnij przycisk " + Add Survey" ("Dodaj ankietę").
 

 

Teraz wpisz tytuł ankiety i opis pomocniczy, który będzie widoczny tylko dla organizatora. W polu " Visible results" możesz wybrać czy chcesz, aby wyniki ankiety były widoczne dla użytkownika. Natomiast pole " Published" ("Opublikowane") określa czy sama ankieta jest już dostępna i widoczna dla użytkownika aplikacji.
 

 

PROTIP: przygotuj ankiety wcześniej i zmień ich widoczność z " DRAFT" ("SZKIC") na opublikowane dokładnie w tym momencie, w którym ich potrzebujesz, np. prosząc o feedback tuż po końcu danej prezentacji.
 

 

Zobacz:
 
 
Przejdźmy teraz do układania pytań. Zastanów się dokładnie o co chcesz spytać swoich gości i jaki feedback przyniesie ci przydatną wiedzę. W ankiecie możesz stosować pytania otwarte i zamknięte (jedno- i wielokrotnego wyboru).
 

 

Teraz pozostaje zacząć tworzyć akietę. Kliknij w przycisk "Add question" ("Dodaj pytanie").
 

 

Jeżeli chcesz zadać pytanie otwarte, wpisz je w pole "Question 1". Dodaj "Answer 1" ("Odpowiedź 1") i zostaw to pole puste. Użytkownik będzie miał możliwość wpisania własnej odpowiedzi.
 
 
 
Jeżeli zaś chcesz zadać pytanie zamknięte jednokrotnego wyboru, wpisz je w pole "Question 1". Z rozwijanej listy "Question type" wybierz "Single choice". By dodać odpowiedzi do wyboru, kliknij w " Add answer". Po każdym kliknięciu w ten przycisk pojawi się kolejne pole do uzupełnienia. Użytkownik ma możliwość wybrania tylko jednej z podanych odpowiedzi.
 
PROTIP: Jeżeli chcesz sprawdzić wiedzę uczestników, sprawdź bardzo podobny komponent - QUIZY - który pozwala na ustawienie poprawnej odpowiedzi do danego pytania.
 
 
Zobacz:
 
 
Jeśli chcesz zadać pytanie zamknięte wielokrotnego wyboru, postępuj tak samo jak w przypadku pytań jednokrotnego wyboru. W tej opcji użytkownik ma możliwość wybrania wielu z podanych odpowiedzi.
 
 
Każdemu zdarza się popełnić błąd. Jeśli chcesz usunąć zapisane pytanie kliknij w czerwony przycisk " Remove question".
Pamiętaj by na końcu zapisać wprowadzone zmiany!
 

 

Zobacz:
 

Możesz również przygotować swoje ankiety z wyprzedzeniem i skorzystać z funkcji zaplanowanego publikowania. Utwórz ankietę i wybierz dokładną datę i godzinę, kiedy będą automatycznie widoczne dla użytkowników w aplikacji:

 
Jeśli chcesz zmienić kolejność ankiet na liście, użyj opcji "przeciągnij i upuść" i przenieś je w górę lub w dół. Kolejność ta zostanie bezpośrednio odzwierciedlona w aplikacji mobilnej.
 

 

Zobacz, jak posortować ankiety:
 
 
PROTIP: Na pewno uważnie przeczytałeś nasz tutorial. Pamiętasz więc, że możesz wysłać PUSH Notification ("Powiadomienie PUSH") do każdej z ankiet!
 

 

Spójrz jeszcze raz:
 
 
Gdy ankieta jest już gotowa, a uczestnicy aktywnie głosują, przydatne okazać się może przedstawienie wyników w czasie rzeczywistym na zewnętrznym ekranie.
 

 

Poniżej wideo pokazuje, jak to zrobić:
 
 
 
Możliwe jest wyeksportowanie wyników ankiety do pliku CSV. Możesz wyeksportować odpowiedzi z podziałem na użytkowników lub tylko proste wyniki.
 

 

Zobacz, jak wyeksportować poszczególne odpowiedzi, a następnie zaimportować je do klienta arkusza kalkulacyjnego:


Did this help answer your question?

thumbs up
thumbs down

Thanks for the feedback! 🙏🏽