Dostepy - zdecyduj, kto moze uzyskac dostep do Twojej aplikacji

Zarządzaj dostępem do swojej aplikacji, wybierając jeden z następujących typów: None, Open, Close or Whitelist

 

W zależności od ustawień dostępu do aplikacji mamy kilka wersji instrukcji dla uczestników wydarzenia:

 

 

NONE

Aplikacja otwiera się automatycznie; brak ekranu rejestracji; użytkownik nie musi się rejestrować ani logować, może używać aplikacji incognito jeśli nie używa komponentów wymagających podania danych.


Pamiętaj! Jeżeli chcesz zachować publiczny dostęp do aplikacji, to domyślny komponent, który jest otwierany automatycznie po wejściu do aplikacji nie może być jednym z tych, które wymagają logowania.

Te komponenty to: feedwall, inbox, treasure hunt, gamification, quiz, business matching.
Więcej informacji o domyślnym komponencie TUTAJ

 

 

OPEN

 

 

Otwiera się ekran rejestracji, aplikacja zachęca do rejestracji/zalogowania, użytkownik może jednak go pominąć; musi się zalogować jeśli chce korzystać z komponentów takich jak Networking, Fotobudka, zadawanie pytań do prelegenta.

 

 

CLOSE

 

 

Użytkownik nie może pominąć ekranu rejestracji, jeśli wcześniej nie rejestrował się w Meeting Application - musi się zarejestrować lub jeśli ma już konto musi sie zalogować, by wejść do aplikacji. Ten tryb polecamy jeśli chcesz zebrać dane uczestników konferencji.

 

 

WHITELIST

 

 

Użytkownik nie może pominąć ekranu rejestracji, musi się zarejestrować lub zalogować; dostęp do aplikacji mają tylko te osoby, których adresy e-mail zostały wprowadzone przez organizatora w komponencie "Whitelist".

 

Kliknij tutaj, aby wyświetlić więcej informacji o trybie dostępu Whitelist.

 

 

Did this help answer your question?

thumbs up
thumbs down

Thanks for the feedback! 🙏🏽