PUSH Notifications - wybierz sposród: standard, group, survey, feed lub news push

Zredaguj i wyslij powiadomienie, ktore otrzymaja uczestnicy.

PUSH Notifications - to krotkie wiadomosci w formie powiadomien, które wyswietla sie na telefonie uzytkownika. Przygotowalismy dla Ciebie kilka ciekawych opcji.

 

 

Przeczytaj i zapamiętaj jak ich używać, by w pełni wykorzystać potencjał Meeting Application:

 

 

  1. Standard - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Nie jest zapisywane w aplikacji.
  2. News - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent News | Social Media i zapisuje wiadomość z PUSHa jako post typu News.
  3. Group - powiadomienie kierowane jest do wybranej grupy uczestników (predefiniowanej w zakładce Users). By móc wysłać ten typ notyfikacji wcześniej musisz utworzyć Grupę użytkowników (Users -> Add group)
  4. Survey - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent Surveys (ankiety). To dobry sposób, by zwiększyć konwersję z ankiet!
  5. Feed - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent News | Social Media.

Pamiętaj, że PUSHe wyświetlają się na telefonie, gdy aplikacja jest zamknięta! Chcemy zachęcić użytkowników, by wrócili do aplikacji i skupili się na treściach jakie im przekazujesz.

PROTIP 1: Jeśli masz problem z powiadomieniami push w telefonach Huawei i Honor (również Samsung Galaxy J3), kliknij TUTAJ aby sprawdzić jak to naprawić.
 

PROTIP 2: Wiadomości typu PUSH z definicji służą do przekazywania niedługich powiadomień. Mają być tylko zachętą dla użytkownika, aby ten otworzył aplikację lub też został skierowany do konkretnego komponentu. Pamiętaj, że treść ta pojawi się w pasku nawigacyjnym telefonu i jej wyświetlenie będzie zależne od modelu urządzenia (w tym głównie wielkości jego ekranu).

 

Dla przykładu: Samsung Galaxy Note 4 wyświetlił 440 znaków, lecz iPhone 5 jedynie 110 z tej samej wiadomości PUSH. Miej to na uwadze, przygotowując treści wiadomości.

 

 

Standard - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji:

 

Group - powiadomienie kierowane jest do wybranej grupy uczestników:

Survey - powiadomienie powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent Surveys (ankiety):

 
Feed - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent News | Social Media i kieruje do zamieszczonego wcześniej newsa. Pamiętaj, że w Newsach możesz dodać nie tylko tekst, ale także linki do strony WWW:
 
 
News - powiadomienie kierowane jest do wszystkich uczestników konferencji. Po kliknięciu push otwiera komponent News | Social Media i zapisuje wiadomość z PUSHa jako News:
 
 
 
Możesz również utworzyć harmonogram powiadomień PUSH, jeśli planujesz wysłać je później.
 

 

Przygotuj wiadomości z wyprzedzeniem i zdecyduj, kiedy otrzymają je uczestnicy.

Musisz podać dokładną datę, godzinę i wybrać odpowiednią strefę czasową.

 

 

Zobacz, jak to zrobić:

Jeśli chcesz usunąć pojedynczą wiadomość PUSH lub po prostu wyczyścić listę powiadomień w Panelu CMS, możesz użyć opcji usuwania, która znajduje się obok każdego z nich.

 


Did this help answer your question?

thumbs up
thumbs down

Thanks for the feedback! 🙏🏽